Zapisz się na zajęcia z hiszpańskiego - sprawdź tutaj

Szkoła języka hiszpańskiego
w Warszawie El Puerto

facebook 
Blog o języku hiszpańskim

Hiszpański w Hiszpanii

Kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii.


Szkoła El Puerto współpracuje ze szkołą języka hiszpańskiego Carlos V w Sewilli. Nasi uczniowie mogą liczyć na specjalną zniżkę. Wystarcza skontaktować się z nami w tej sprawie. 

Siedziba szkoły Carlos V mieści się w centrum Sewilli. Oferuje kursy intensywne, ekstensywne, zajęcia indywidualne oraz kursy przygotowawcze do egzaminu DELE o różnej długości i intensywności w zależności od potrzeb uczniów.

Dodatkowo oferuje także zakwaterowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb, może to być pobyt w hiszpańskiej rodzinie, pokój w mieszkaniu studenckim, prywatne apartamenty lub akademik. Oprócz zajęć dydaktycznych szkoła organizuje także zajęcia kulturalno – rozrywkowe między innymi wycieczki do znanych hiszpańskich miejscowości, wycieczki po Sewilli i okolicach z przewodnikiem, a także spotkania językowe na których uczniowie mogą poznać nowych przyjaciół i wymienić się zdobytymi doświadczeniami. 

Dzięki takiemu kursowi możesz uczyć się hiszpańskiego z Hiszpanami w międzynarodowym towarzystwie. To świetna możliwość aktywnego wypoczynku dla Ciebie lub dla Twoich dzieci. 

Strona internetowa szkoły jest przygotowana również w języku polskim. 

Jeśli myślisz o wyjeździe do Hiszpanii w celu nauki języka hiszpańskiego to skontaktuj się z nami, dzięki temu otrzymasz 10% zniżkę od ceny standardowej :)    

 

Już teraz można wygrać darmowy kurs języka hiszpańskiego w Sewilli w drugiej połowie czerwca 2017! Szczegóły

 

Strona internetowa szkoły Carlos V w języku polskim.

 

Fachada

Aula-1

Aula-4 Aula-2 Escuela-Recepcion-1

 

      

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                   

Zapisz się! Cennik Galeria
El Puerto

El Puerto - szkoła języka hiszpańskiego w Warszawie.

Naszym celem jest organizowanie kursów, które pozwolą w efektywny sposób uczyć języka hiszpańskiego. Stawiamy na wysoką jakość oferowanych zajęć i kursów. Oferujemy zajęcia w małych grupach, przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Język hiszpański Warszawa to nasza specjalność.

 

 

El Puerto szkoła języka hiszpańskiego Warszawa

ulica Nowolipki 12/4
00-153 Warszawa

kontakt@elpuerto.pl