Sprawdź ofertę najnowszych kursów - tutaj!

Szkoła języka hiszpańskiego
w Warszawie El Puerto

facebook
Blog o języku hiszpańskim

Lektorzy w El Puerto

Lektorzy w szkole El Puerto

 

Kto uczy w szkole El Puerto?

 

W szkole El Puerto lektorami są osoby z pasją, dla których nauczanie języka hiszpańskiego to sama przyjemność :) Wszyscy nasi lektorzy posiadają odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje oraz doświadczenie, ponieważ przynajmniej część swojego życia spędzili w Hiszpanii. W naszej szkole uczą polscy i hiszpańscy lektorzy. Dzięki temu w łatwy sposób złapiesz podstawy języka hiszpańskiego oraz nabierzesz doświadczenia podczas zajęć z lektorami z Hiszpanii. Nasze zajęcia to przede wszystkim dobra i przyjazna atmosfera, która sprzyja komunikacji w języku hiszpańskim oraz dzięki której będziesz z przyjemnością przychodził na zajęcia :)  

 

Oto nasi lektorzy: 

 

Juan

IMG_2281

Imię:  Juan

Pochodzenie: Sanlúcar de Barrameda (Andalucía)

Zainteresowania: Muzyka i granie na gitarze basowej z zespołem

Staż pracy jako lektor: 4 lata

Ulubione hiszpańskie słowo: chiquitita (malutka)

O sobie: Jestem absolwentem Studiów Iberyjskich na Uniwersytecie Warszawskim i Filologii Angielskiej na Uniwersytecie w Sewilli. Oprócz języka hiszpańskiego i angielskiego biegle mówię po portugalsku, a w stopniu komunikatywnym także po polsku. Jestem bardzo pozytywną osobą i zawsze staram się przekazywać dobrą energię moim uczniom :)

 

 Agnieszka

Lektor hiszpańskiego

 

Imię: Agnieszka

Zainteresowania:  Muzyka i literatura latynoamerykańska, moją pasją jest fotografia.

Staż pracy jako lektor: 10 lat

Ulubione hiszpańskie słowo: aguacate (awokado)

O sobie:  Lingwistka z przekonania i z zamiłowania, a także dyplomowany psycholog. Ukończyłam Interdyscyplinarne Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy języka hiszpańskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Bardzo lubię kontakt z ludźmi i staram się zawsze dostosować  metodologię i dynamikę nauczania do indywidualnych potrzeb każdego słuchacza. Uwielbia muzykę i literaturę latynoamerykańską, moją pasją jest również fotografia.

 

Agustin

IMG_20170110_221226 (2) (1)

 

Imię: Agustin

Pochodzenie: Santiago de Compostela

Zainteresowania:  Muzyka i kulinaria

Staż pracy jako lektor: 5 lat

Ulubione hiszpańskie słowo: energúmeno (szalony)

O sobie: Studia ukończyłem w Santiago de Compostela. Na zajęciach staram się zwracać szczególną uwagę na umiejętności komunikacyjne. Tworzę jak najwięcej ćwiczeń na mówienie i jeśli tylko to możliwe to staram się wprowadzać jak najwięcej użytecznych zwrotów.

W wolnym czasie uwielbiam gotować i grać na gitarze. Uwielbiam muzykę wszelkiego rodzaju: muzykę klasyczną i popularną, od Mazurka po alternatywny jazz i rock :)

Uwielbiam odwiedzać nowe restauracje próbując najprzeróżniejszych potraw. Mieszkałem w 5 krajach i zdecydowanie mogę powiedzieć, że uwielbiam Polskę.  W szczególności Bydgoszcz i Warszawę.

 

Monika 

lektor języka hiszpańskiego

 

Imię: Monika

Zainteresowania:  Tłumaczenia, jazda na rowerze i robienie szalików na drutach

Staż pracy jako lektor: 7 lat

Ulubione hiszpańskie słowo: melocotón (brzoskwinia)

O sobie:  Ukończyłam studia w Instytucie Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Część studiów odbyłam na Wydziale Filologii Hiszpańskiej na Uniwersytecie w Madrycie. Szczególnie lubię nauczanie poziomów podstawowych (A). Na zajęciach skupiam się na mówieniu po hiszpańsku :)  

 

Alexis

_DSC0257-1

 

Imię: Alexis

Pochodzenie: Miasto Meksyk (Meksyk)

Zainteresowania: Polska kultura i literatura, joga, siłownia, psychoanaliza i polityka.

Staż pracy jako lektor: 5 lat

Ulubione hiszpańskie słowo: ¡excelente! (znakomicie)

O sobie: Ukończyłem Indywidualne Studia Międzyobszarowe na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Z wykształcenia jestem Polonistą (UŚ) i Dziennikarzem (UNAM Universidad Nacional Autónoma de México). W Warszawie ukończyłem odpowiedni kurs nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego. W ramach moich studiów byłem na wymianie na Uniwersytecie w Bochum (Niemcy) a także w Collegium Artes Liberales Uniwersytetu Warszawskiego.

Język to nasza matryca poznawcza. Kiedy nie uczę hiszpańskiego to zapewne zajmuje się czymś związany z językiem. Piszę i czytam o Polsce, tłumaczę i uwielbiam ciągle się dokształcać. 

 

Hania

IMG_20170613_115652

 

 

Imię: Hania

Zainteresowania: Sport choć kontuzje z ostatnich lat mocno mnie ograniczają. Stare, ale bardzo szybkie samochody. Portugalski i Madera. 

Staż pracy jako lektor: 11 lat

Ulubione hiszpańskie słowo: chiringuito (mały bar na powietrzu, często na plaży ale niekoniecznie). Świetne jest zarówno słowo samo w sobie jak i cała koncepcja :)

O sobie: Ukończyłam studia magisterskie w Instytucie Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich na Uniwersytecie Warszawskim. Część studiów odbyłam na Filologii Uniwersytetu w Walencji, gdzie zrobiłam również kurs Historii Sztuk Użytkowych na Wydziale Geografii i Historii. Choć nigdy nie zamierzałam zostać tłumaczem przysięgłym, po powrocie do Polski skończyłam studia podyplomowe w zakresie tłumaczenia prawniczego i sądowego w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW. Praca tłumacza ograniczyłaby to, co najbardziej cenię w pracy lektora – kontakt z ludźmi w różnym wieku i o przeróżnych zainteresowaniach. Od 2008 pracuję na Wydziale Filologii jednej z warszawskich uczelni, gdzie prowadzę zajęcia praktyczne z języka hiszpańskiego, a także warsztaty tłumaczeniowe. 

 

Juan

Lektor języka hiszpańskiego

 

Imię: Juan

Pochodzenie: Córdoba

Zainteresowania: Fútbol, dobre książki i nagrywanie filmów sportową kamerą

Staż pracy jako lektor: 6 lat

Ulubione hiszpańskie słowo: vale (ok, w porządku)

O sobie: Jestem pasjonatem nauczania języka hiszpańskiego. Skończyłem Uniwersytet w Sewilli (część studiów odbyłem na Uniwersytecie w Rzymie)

Miałem możliwość zdobywać doświadczenie, jako lektor języka hiszpańskiego w wielu krajach, z uczniami wielu narodowości. Na moich zajęciach na pewno będziesz miał wiele możliwości, aby porozmawiać po hiszpańsku, ponieważ stawiam na komunikację :)

 

Michał

kurs jezyka hiszpanskiego

 

Imię: Michał

Zainteresowania:  Kino hiszpańskie i żeglarstwo

Staż pracy jako lektor: 4 lata

Ulubione hiszpańskie słowo: ¡estupendo! (wspaniale)

O sobie: Język hiszpański i kultura krajów hiszpańskojęzycznych to moja pasja, dlatego po studiach na Uniwersytecie Warszawskim szybko zdobyłem uprawnienia do nauczania języka hiszpańskiego w Instytucie Cervantesa. Podczas moich zajęć zawsze staram się przemycić jak najwięcej ciekawostek kulturowych związanych z Hiszpanią, które poznawałem mieszkając w Hiszpanii. 

 

Claudia

lektorka języka hiszpańskiego

 

Imię: Claudia

Pochodzenie: Guadalajara, Meksyk

Zainteresowania: Podróże po Europie i kino.

Staż pracy jako lektor: 3 lata

Ulubione hiszpańskie słowo: primavera (wiosna)

O sobie: Część swoich dydaktycznych studiów odbyłam w Madrycie, na Uniwersytecie Complutense. Już od mojej pierwszej wizyty jestem zauroczona Polską :) Uwielbiam wszystkiego rodzaju pierogi!

Współpraca ze szkołę El Puerto to dla mnie sama przyjemność oraz możliwość dalszego rozwoju. 

 

Agata

Hiszpański

 

Imię: Agata

Zainteresowania:  Taniec i poezja. Jedno i drugie pozwala mi wyrazić siebie. Lubię podróże i dobrą literaturę. Czytam, gdy podróżuję oraz podróżuję, gdy czytam.

Staż pracy jako lektor: 8 lat

Ulubione hiszpańskie słowo: ornitorrinco (dziobak)

O sobie:  Ukończyłam studia magisterskie w Instytucie Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe na kierunku Dyplomacja i Stosunki Międzynarodowe w Collegium Civitas. 

Jestem tłumaczką przysięgłą języka hiszpańskiego. Wykonuję zarówno tłumaczenia ustne, jak i pisemne. Na zajęciach stawiam na komunikację w języku hiszpańskim.  

 

David

język hiszpański

 

Imię: David

Pochodzenie: Tarragona

Zainteresowania: W wolnym czasie lubię uprawiać wszystkie rodzaje sportu i podróżować.

Staż pracy jako lektor: 2 lata

Ulubione hiszpańskie słowo: luna (księżyc)

O sobie: Ukończyłem Uniwersytet w Barcelonie z tytułem Doktora. Zajmuję się nauczaniem akademickim i prowadzeniem badań związanych z językiem hiszpańskim. Bardzo podoba mi się atmosfera jaka panuje w szkole El Puerto, dlatego zawsze bardzo chętnie przychodzę na kolejne zajęcia :)

 

Kasia

ja

Imię: Kasia

Zainteresowania: nauczanie języka hiszpańskiego, gotowanie, podróże, coaching

Staż pracy jako lektor: 11 lat

Ulubione hiszpańskie słowo: cariño (czułość)

O sobie: Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy oraz brałam udział w licznych sesjach szkoleniowych z zakresu nauczania języka hiszpańskiego, prezentacji, komunikacji i umiejętności pedagogicznych organizowanych przez wiodące wydawnictwa hiszpańskie oraz uczelnie. Jako lektorka pracuję od 2007 roku.

Przekazywanie wiedzy drugiemu człowiekowi to moja pasja, dlatego w El Puerto staram się zarażać entuzjazmem do nauki języka hiszpańskiego wszystkich moich uczniów.

 

 Charo

Hiszpański warszawa

 

Imię: Charo

Pochodzenie: Alcázar de San Juan

Zainteresowania: Historia i sztuka

Staż pracy jako lektor: 12 lat

Ulubione hiszpańskie słowo: efímero (krótkotrwały, przemijający)

O sobie: Jestem nauczycielką, hiszpanką, kobietą i aspirującą do bycia określanej mianem historyka :) Zajęcia ze mną to przede wszystkim dynamika i efektywna nauka.

 

Marysia

image (1)

 

Imię: Marysia

Zainteresowania: teatr, Hiszpania i Ameryka Południowa i wszystko co z nimi związane, sztuka i literatura, podróże

Staż pracy jako lektor: 4 lata

Ulubione hiszpańskie słowo: albaricoque (morela)

O sobie: Z wykształcenia lingwistka i teatrolog. Na zajęciach wykorzystuję między innymi techniki dramowe i najbardziej zależy mi na tym, by po hiszpańsku mówić, mówić, mówić :) Ważne jest też dla mnie zanurzenie się w kulturze zarówno Hiszpanii, jak i Ameryki Południowej.

 

Mateusz

Profil

 

Imię: Mateusz

Zainteresowania: W wolnym czasie uwielbiam słuchać muzyki i chodzić na koncerty. Wielką radość sprawia mi też gotowanie i próbowanie nowych potraw. Jednak to fotografia jest moją drugą, obok uczenia, największą pasją. Kiedy tylko mogę, pakuję plecak i ruszam w podróż.

Staż pracy jako lektor: 7 lat

Ulubione hiszpańskie słowo: mu​rciélago (nietoperz)

O sobie: Jestem absolwentem Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim. W ramach programu Erasmus spędziłem rok na uczelni w Sewilli, gdzie miałem okazję poznać język i kulturę Hiszpanii nie tylko w kontekście akademickim. Na zajęciach chętnie opowiadam o historii, kulturze i tradycjach tego fascynującego i różnorodnego kraju, ale przede wszystkim staram się stworzyć pozytywną atmosferę, tak żeby uczeń, bez stresu, jak najszybciej zaczął porozumiewać się w po hiszpańsku. Właśnie na mówienie kładę największy nacisk podczas moich lekcji.

Zosia

IMG_0763

 

Imię: Zosia

Zainteresowania: Wszystkie języki obce świata, fotografia, ludzie.

Staż pracy jako lektor: 5 lat

Ulubione hiszpańskie słowo: acurrucarse (tulić się)

O sobie: Z zamiłowania i pasji nauczyciel trzech języków obcych: hiszpańskiego, francuskiego i angielskiego.Najbardziej lubię patrzeć, jak uczniowie zaczynają rozumieć i mówić w danym języku, nie ma większej radości! Poza pracą nauczyciela hobbistycznie zajmuję się fotografią i uczę się tureckiego. 

  

Jola

11938068_10206526899962936_6356829858776563059_n

 

Imię: Jola

Zainteresowania: dobra książka i podróże

Staż pracy jako lektor: 8 lat

Ulubione hiszpańskie słowo: mariposa (motyl)

O sobie: Ukończyłam iberystykę oraz anglistykę na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Studiowałam również w Hiszpanii na Univerisdad de Oviedo. Pracuję jako lektor języka hiszpańskiego od 7 lat.Przez 4 lata pracowałam w gimnazjum oraz w liceum, a także prowadziłam zajęcia z praktycznej nauki języka hiszpańskiego na UMCSie w Lublinie. Na zajęciach stawiam przede wszystkim na komunikację i dobrą atmosferę.

 

 Ewa

IMG_1665

  

Imię: Ewa

Zainteresowania:  Podróże motocyklem, programowanie, wszystko  co argentyńskie ;)

Staż pracy jako lektor: 10 lat

Ulubione hiszpańskie słowo: voluptuoso (zmysłowy)

O sobie: Skończyłam Iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Przez 6 lat mieszkałam w Hiszpanii gdzie studiowałam psychologię i pracowałam m.in. jako lektorka języka polskiego, tłumaczka w sądach, na policji i w kopalni węgla ;) Po powrocie do Polski zaczęłam uczyć hiszpańskiego. Zanim zacumowałam w „El Puerto” pracowałam m.in. w „Machinie Edukacyjnej” i „Profi-Lingua”.

Moim ulubionym miejscem do życia jest Madryt, a „miejscem magicznym” Buenos Aires.

Uważam, że nie da się nauczyć dobrze języka w oderwaniu od kultury, zwłaszcza tej dnia codziennego, dlatego staram się pokazywać moim studentom i studentkom Hiszpanię „od kuchni”, w przenośni i dosłownie :)

Pracuję też jako nauczycielka hiszpańskiego w jednej ze szkół z grupy „Bednarska”.

 

Ania

roma1

 

Imię: Ania 

Zainteresowania:  Psycholingwistyka, języki obce, psychologia, gotowanie

Staż pracy jako lektor: 4 lata

Ulubione hiszpańskie słowo: cotufas (popcorn na Teneryfie – na półwyspie nazywany palomitas)

O sobie:  Jestem lektorem hiszpańskiego oraz angielskiego. Można o mnie powiedzieć language freak, gdyż kocham wszystkie jezyki obce i chętnie uczę się nowych. Obecnie na warsztat wzięłam chiński :) Poza samym praktycznym aspektem, ciekawi mnie również to jaki wpływ ma na nas uczenie się języków obcych w kontekście osobowości oraz innych umiejętności. 

W pracy lektora staram się postawić na ciepłą i luźną atmosferę, aby uczniowie szybko przełamali barierę w mówieniu. Staram się ich zawsze “ciągnąć za język”, gdyż potrafią powiedzieć dużo więcej, niż im się początkowo wydaje.

Korzystam także z wszelakich gier, aby gramatyka i słówka były kojarzone z relaksem i zabawą, a nie mozolnym uczeniem. Nie są to tylko kalambury i wisielec, ale też na przykład: Jenga, Uno i Krokodyl u dentysty (!) :)

 

 

 

Zapisz się! Cennik Galeria
Menu Title

El Puerto - szkoła języka hiszpańskiego w Warszawie.

Naszym celem jest organizowanie kursów, które pozwolą w efektywny sposób uczyć języka hiszpańskiego. Stawiamy na wysoką jakość oferowanych zajęć i kursów. Oferujemy zajęcia w małych grupach, przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Język hiszpański Warszawa to nasza specjalność.

 

 

El Puerto szkoła języka hiszpańskiego Warszawa

ulica Nowolipki 12/4
00-153 Warszawa

kontakt@elpuerto.pl